Londji – niekończąca się zabawa od 3 do 103 lat

Londji to jedna z naszych ulubionych marek. Uwielbiamy jej wspaniałe grafiki w oryginalnym, bajkowym stylu oraz pomysły na niesamowite połączenie tradycyjnych gier i zabawek z unikalnym wzornictwem oraz nowoczesnym podejściem. 

Motto marki to oryginalne zabawki dla dzieci w wieku od 3 do 103 lat. Wszystkie produkty są wykonane w Barcelonie, skąd marka pochodzi. Londji do tworzenia swoich projektów zaangażowała rewelacyjnych ilustratorów, projektantów, rysowników, którzy tchnęli nowe życie w puzzle i zabawy dla obecnego pokolenia dzieci. Zespół Londji w swojej codziennej pracy wykorzystuje następujące składniki: podstawę entuzjazmu w tworzeniu uczciwych projektów, dobrą dawkę wyobraźni i kilka kropel innowacji.

Ich bestsellery to puzzle w niespotykanych kształtach z pięknymi, kolorowymi ilustracjami oraz angażujące, pomysłowe gry wykonane z ekologicznych materiałów. Zabawki Londji świetnie rozwijają spostrzegawczość dzieci, pomagają ćwiczyć koncentrację i cierpliwość, budują wysoką samoocenę, uczą koncepcyjnego i strategicznego myślenia oraz rozwijają umiejętności wygrywania i przegrywania, które na pewno przydadzą się przy pójściu do szkoły jak i w dorosłym życiu.
 
Londji zaprasza do zabawy wszystkie dzieci od lat 3 do 103! ♡

autor: Kasia