O nas

wstazka

LOVE MONCZICZI

Nasz blog jest naturalnym rozszerzeniem działalności naszego butiku moncziczi. Chcielibyśmy podzielić się naszym poczuciem stylu i tym, co kochamy wspólnie z naszymi klientami i czytelnikami.

Będziemy go prowadzić z dwóch miast. Dlaczego? Dlatego, że ja jestem w Bielsku, a Jola w Montrealu. Codziennie spotykamy się na skypie, a w weekendy spędzamy tak sporo czasu razem z Kubusiem. Jola, autorka książek dla dzieci i nauczycielka, a prywatnie moja siostra, nadal będzie komentować problemy wychowania wczesnodziecięcego.

Ja jestem właścicielką moncziczi, pasjonatką mody i dobrego stylu w życiu naszych dzieci. Przede wszystkim jednak jestem mamą Kubusia i cieszę się, że blog pozwoli mi ocalić od zapomnienia wiele cudownych chwil z jego dzieciństwa.

kasia

KASIA

Przez lata uczestniczyłam w korporacyjnym wyścigu szczurów. Dzisiaj zajmuję się moim butikiem dla mam i maluchów, jestem blogerką i wychowuję Kubusia. Bycie mamą nie znaczy, że trzeba zrezygnować z wielu fajnych rzeczy.
Z Kubusiem wszystko nabiera innego sensu i jest jeszcze zabawniej.

jola

JOLA

W swoim blogu pragnę dzielić się swoją pasją do pedagogiki. Interesują mnie nowe trendy i style zarówno w literaturze jak i w modzie dziecięcej. Uwielbiam życie w dużym mieście i to wszystko, co miasto oferuje. Jesteśmy z Kasią bardzo blisko i, pomimo odległości, która nas dzieli, biorę aktywny udział w wychowaniu Kubusia.