#wakacjezdziecmi – Swim Sport Skoczów

Zaczął się drugi miesiąc wakacji. Dla nas wakacje to zawsze wyzwanie ponieważ jesteśmy sami z Kubą, codziennie pracujemy i niestety nie mamy żadnej rodziny blisko, która mogłaby się nim zająć. Oczywiście priorytetem w czasie wakacji jest ograniczanie czasu, który może spędzać z telefonem 🙂 Staramy się organizować mu takie aktywności, aby było jak najwięcej sportu i kolegów.

W zeszłym roku Kuba był na super sportowym obozie Swim Sport Skoczów w Dźwirzynie, który poleciła nam Magda – mama koleżanki z klasy Kuby.

W tym roku też tam go wysłaliśmy. Obóz jest przeznaczony dla dzieci w wieku 8-16 lat. Dzieci spędzają 12 pełnych dni nad morzem, mieszkają w Stanicy Wodnej Dźwirzyno. Ośrodek jest zlokalizowany nad brzegiem jeziora Resko z własną linią brzegową wody. Są serwowane 4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Dzieci są podzielone na grupy są 8-11 osobowe – na każdą grupę przypada jeden opiekun. Obóz jest rowerowy plus każde dziecko może sobie wybrać co chce robić dodatkowo – wybiera swój profil. Do wyboru są następujące dziedziny: windsurfing, konie, żeglarstwo, taniec oraz survival. Kuba wybrał dwa razy żeglarstwo, ale w przyszłym roku stawia na surfing.

Codziennie po zakończonych zajęciach dzieci mogą korzystać ze ścianki wspinaczkowej, ping-ponga, automatów do gry w koszykówkę, profesjonalnej trampoliny, eurobungee, kajaków – jednym słowem nie można się nudzić. Jedną z dodatkowych atrakcji na którą Kuba zawsze czeka są przejażdżki pontonowe.- dużo śmiechu, szybkości i mokrości.

Poza obozem Dżwirzyno Swim Sport organizuje jeszcze równolegle obóz w Ustroniu Morskim – dla fanów rowerów i tenisa.

I jeszcze jedna fajna rzecz – robione są zdjęcia z obozu – są przepiękne i na pewno każdy rodzic będzie się cieszył z takiej pamiątki z wakacji swojego dziecka.

Polecamy 🙂

Autor: Zuzia

Zdjęcia za Swim Sport Skoczów