Highwaykick 5 – zabawa zagwarantowana na długo

Highwaykick 5 to świetna hulajnoga dla starszych dzieci, którą mogą sobie również pożyczać… rodzice. Hulajnoga jest w stanie unieść ciężar do 80 kg oraz jest dopasowana nawet do 180 cm wzrostu. Posiada aluminiową rączkę, którą z  łatwością można dostosować do różnej wysokości jeżdżącej osoby. Regulacja jest prosta i nie sprawia problemu. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Dzięki temu rozwiązaniu hulajnoga rośnie wraz z dzieckiem.

sabina11

Jeździ się na niej bardzo łatwo, ponieważ została tak skonstruowana, aby była stabilna, zwrotna,  oraz aby dobrze się na niej balansowało. Plusem jest to, że hulajnoga jest cicha i dziecko jeżdżąc po osiedlu nie hałasuje. (W dobie, kiedy otacza nas tyle hałasu, wydawanego przez różne urządzenia, takie rzeczy się ceni).

sabina1

Łatwo się ją składa do transportu – wystarczy przycisnąć jeden guzik i rączka się odczepia. To ważne na pewno dla mamy, która np. sama się wybiera na wycieczkę ze swoim dzieckiem i musi ją zapakować do samochodu.

sabina3

sabina final

zdjęcia: Sabina Adamczyk

Jazda na hulajnodze to świetna forma aktywnie spędzonego czasu przez dziecko. Bardzo szybko uczy się na niej jeździć, nie jest taka wymagająca jak rolki czy deskorolka. Pozytywnie rozwija  umiejętności motoryczne, wzmacnia mięśnie nóg, brzucha, pośladków oraz pleców. Dzięki niej dziecko trenuje zmysł równowagi, co zmniejsza szansę na upadki oraz kontuzje, uczy zręczności. Jazda na hulajnodze  buduje również poczucie pewności siebie, które jest ważne w dorosłym życiu.

autor: Kasia