Aktywne dziecko

Chcemy, aby nasze dzieci były aktywne oraz spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, ponieważ  dobrze to wpływa na ich rozwój. Jeżeli myślicie o tym, czy dla małego dziecka kupić pierwszy rowerek czy hulajnogę, to my polecamy, aby spróbować właśnie od hulajnogi.

scoo1

Pierwsze rowerki biegowe są dla dzieci 3+, a hulajnoga Scootandride jest już od 1+. To jest jedna z niewielu hulajnóg, która posłuży od 1 do 5 roku życia w wersji podstawowej, a  następnie można dokupić rączkę i dzięki niej przedłużyć czas jej użytkowania aż do 8 lat. Dzięki takiej uniwersalności hulajnoga rośnie wraz z dzieckiem.

scoo2

W tym roku Scootandride wprowadził również kaski dla dzieci 1-5 lat. Z doświadczenia wiem, że bardzo trudno jest kupić kask dla rocznego dziecka, a tutaj mamy właśnie kask ze świetną regulacją, dopasowany do głowy malucha. Kask posiada również bezpieczne zapięcie, odblask z tyłu oraz jest w 3 uniwersalnych kolorach.

scoo2.a

Dla mnie hulajnoga jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ można ją wszędzie ze sobą zabrać, nawet na krótki spacer. Zajmuje w samochodzie mało miejsca i nie trzeba montować specjalnego bagażnika, żeby ją zapakować, tak jak ma się to w przypadku roweru. Przy tym nie jest ciężka, więc jeżeli idziemy bez Taty, to świetnie sobie poradzimy.

scoo3

zdjęcia: @strupka

Hulajnoga przyda się w parku, na placu zabaw, w drodze na zakupy. Dzięki temu jako Mamy będziecie zadowolone, że Wasze dziecko aktywnie spędziło czas podczas każdego wyjścia. Ważne jest też to, że jeżdżąc na hulajnodze dziecko czuje się bezpiecznie, ponieważ trudno się na niej przewrócić. Niebagatelna sprawa dla początkującego sportowca!

autor: Kasia