Scoot and Ride – pasja, radość, rodzina

Scoot and Ride to austriacka marka, która powstała w 2010 roku. Tworzą ją rodzice wraz ze swoimi przyjaciółmi. Ich pasją jest projektowanie hulajnóg i kasków dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat.

Firma dba o wysoką jakość swoich produktów. Są one testowane przez uznane instytuty badawcze, a materiały, z których się je wykonuje, nie zawierają PVC i pochodzą od certyfikowanych dostawców. Firmie zależy, aby ich produkty były wielofunkcyjne 2w1 i posiadały długi okres użytkowania, oraz aby można je było naprawiać. Produkcja ma miejsce w Chinach, w zakładach, które przestrzegają międzynarodowych norm, a ich kontrola odbywa się co miesiąc przez austriacki zespół.

Bestellerem Scoot and Ride jest Highwaykick 1 – nowatorska hulajnoga z innowacyjnym siedziskiem, która jest przeznaczona już dla rocznych dzieci. Mali użytkownicy mogą z niej korzystać aż do 5 roku życia. Hulajnoga posiada szybki mechanizm 2w1, który pozwala na szybką zmianę siedziska w rączkę bez użycia narzędzi, trzy wysokości ustawienia siedziska, regulację kierownicy, która rośnie wraz z dzieckiem, oraz safetypad, którego zadaniem jest minimalizacja możliwości przewrócenia się.

61 7 (3)

61 5 (1)

61 6 (1)

autor zdjęć: Magdalena Czerkies

Naszym zdaniem najlepszą rekomendacją do kupienia tej hulajnogi są opinie rodziców, które znaleźliśmy na instagramie #scootandridepolska – ich zdanie jest najważniejsze!

autor: Kasia

@wildberrysworld „Jest super. Cała nasza czwórka dzieci ma Wasze hulanjogi, są the best!”

@headcheff-artystasmaku „Milan uwielbia swoją! są rewelacyjne!”

@gosiaczek „Najlepszy przyjaciel”

@monika96 „Najlepszy jeździk na świecie. Mój synek go uwielbia”

(cytaty z instagrama pochodzą ze strony producenta @Scoot&RidePolska)

Nasze klientki też polecają hulajnogi jako super prezent dla aktywnego dziecka.

@kasiasob „Aż żałuję, że już mamy dwie”

@z_mama_sie_nie_nudze ” Świetne są”

@annatomale84 „Uwielbiam te hulajnogi”

@pani-kasiasz „Bardzo polecamy!”

(cytaty oraz opinie wykorzystane ze strony @moncziczibielsko)