Superpiątka

Jest pełnia lata, wiec temat hulajnogi jest wciąż jak najbardziej aktualny. Nie wiem jak u Was, ale u nas każde dziecko na osiedlu ma hulajnogę.

ELO_9192 web

Wszystkie dzieci jeżdżą na niej dookoła osiedla; starsze robią zawody, a czasem nawet te młodsze chcą spróbować jeździć na tej dla większych.

ELO_9090 w

Jeżeli dostaną zgodę, to widać dumę w ich oczach, że potrafią. Fajnie jest nauczyć dziecko jeździć już od najmłodszych lat, dlatego polecamy hulajnogę Scootandride 5w1. Mogą na niej jeździć już roczne dzieci, a hulajnoga rośnie wraz z nimi. Za co jeszcze lubimy tę hulajnogę?

ELO_9065 w

  • Jest dla dzieci o wzroście od 82 do 118cm.
  • Wysokość siedziska jest regulowana – kiedy dziecko nauczy się już swobodnie na niej jeździć i będzie się czuło pewnie, siedzisko można odwrócić i wtedy jeździk zamieni się w hulajnogę na 3 kółkach. 

ELO_9049 w

  • Hulajnoga jest bardzo stabilna, trudno się na niej przewrócić lub przelecieć do przodu – kilka razy na placach zabaw widziałam jak na innych hulajnogach dzieci właśnie przelatywały przez nie – Scootandride posiada opatentowany system safetypad, który temu zapobiega.

ELO_9040 w

  • Tylne kółko ma błotnik –  poprzez naciśnięcie go hulajnoga hamuje.
  • Plastik, z którego jest wykonana, jest przyjemny w dotyku, solidny, bez żadnych ostrych krawędzi.
  • Podest hulajnogi jest szorstki, co sprawia, że stopa dziecka dobrze się na nim trzyma (antypoślizgowy).

ELO_9019 web

  • Hulajnoga spełnia międzynarodowe normy dotyczące bezpieczeństwa. Jest laureatką prestiżowych konkursów, takich jak Zabawkowicz w Polsce, Toy Award w Norymberdze, The Mom’s Choice Awards w USA.

ELO_9012 web

zdjęcia: J.Podlasin-Jurzak

Jazda na hulajnodze sprawia, że dziecko aktywnie spędza czas, uczy je utrzymania równowagi i zręczności, rozwija umiejętności motoryczne, jak również buduje pewność siebie, co pozytywnie wpływa na poczucie własnej wartości.

autor: Kasia