Wyprawka z Moncziczi

Narodziny dziecka to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Oczekiwanie na ten dzień to wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców oraz całej najbliższej rodziny. Oczywiście jest to też wyzwanie, zwłaszcza dla mamy, która oczekuje swego pierwszego dziecka. Trzeba wszystko dobrze przygotować, nie tylko na okoliczność porodu w szpitalu, ale również na powitanie noworodka w domu.

2

 

Każda mama musi mieć wszystko idealnie przemyślane, zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Odpowiednio wcześniej, ponieważ termin narodzin zawsze może się zmienić i trochę zaskoczyć. Z myślą właśnie o przygotowaniu wyprawki lub organizacji przyjęcia baby shower na cześć mamy i jej maluszka w brzuszku powstał wyjątkowy butik Moncziczi, zlokalizowany w Bielsku-Białej w Pasażu pod Orłem na ul. Listopada 60-62.

3

Baby shower to zwyczaj, który zawitał do Polski prosto z USA. Organizacja przyjęcia jeszcze przed przyjściem na świat dziecka to najczęściej inicjatywa najbliższych przyjaciół, którzy nie zawsze wiedzą co przyszła mama już ma, a co jeszcze będzie jej potrzebne. W Moncziczi przyszli rodzice oraz osoby szykujące baby shower mogą liczyć na wsparcie i pomoc w przygotowaniu wyprawki i odpowiednich prezentów.

4

Specjalnie pod tę okazję mamy wyselekcjonowane najlepsze polskie i międzynarodowe marki, bez których nie da się obejść, a czasami trudno je znaleźć w sklepach stacjonarnych, gdzie można produkt przed zakupem obejrzeć i dotknąć. Można zatem zapoznać się osobiście z produktami marki La Millou, Lulaby, Titot, Done by Deer, JellyCat, Samiboo, Easywalker, Bibs, Moulin Roty, Lilliputiens i wielu innych.

5

Całą ofertę można zobaczyć w sklepie on-line www. moncziczi.pl. Znajdziecie tam wiele obowiązkowych w każdej wyprawce produktów, w części prezentowanych tutaj. Oczywiście wszystkie produkty można zamówić też on-line z odbiorem osobistym lub dostawą do drzwi. Moncziczi oferuje również doskonałe rozwiązanie, które pomoże kupić prezenty z okazji narodzin rodzinie i znajomym.

6

Na okoliczność wyprawki lub baby shower każda mama lub przyjaciółka organizująca przyjęcie może przygotować w Moncziczi listę wybranych produktów na prezenty dla osób, które chcą obdarować przyszłych rodziców.

7

zdjęcia: Patrycja Byrdy

Wybrane produkty będą oczekiwać wtedy w wypełnionym koszyku na osoby, które planują obdarować rodziców i maluszka praktycznymi i wymarzonymi prezentami.

autor: Kasia