Tukan Pablo i Rysio

Odwiedził nas w sobotę 3-letni Rysio wraz ze swoją 3-miesięczną siostrą Alą. Rysio idzie we wtorek do przedszkola i przyszedł kupić sobie plecak. Jego kolega Janek ma już swój, wiec teraz pora na Rysia. Mama pozwoliła mu wybrać sobie taki, jaki będzie chciał.

Pokazałam mu plecaki Lilliputiens, tj. lisiczkę, przyjaciele w podróży, oraz tukana. Od razu wy-brał tukana. Był bardzo zadowolony i cieszył się, że mógł sam dokonać wyboru. Mama powiedziała mu, że we wtorek zabierze plecak ze sobą do przedszkola. Wychodząc, chciał go założyć, wyglądał słodko i tak jakby od razu zrobił się troszeczkę większy, starszy i bardziej samodzielny. Powiedziałam mu, żeby popatrzył jak wygląda w lustrze – spojrzał i się zawstydził, jak zobaczył siebie takiego dużego. Pomachałam im na do widzenia.

Uwielbiam takie spotkania! Cieszę, się kiedy Maluchy nas odwiedzają w sklepie i mogę zobaczyć jakie są świetne. Uwielbiam też widzieć jak rosną, jak się zmieniają. Czasem znam ich jak są jeszcze w brzuszku mamy, potem widzę ich w wózkach, a na koniec przychodzą i kupują sobie plecak i wyruszają w świat.

27 sierpień 48

27 sierpień 43

27 sierpień 41

autor zdjęć: Magdalena Czerkies

Plecak Tukan Pablo jest bardzo lekki i wygodny, idealnie nadaje się do przedszkola i na pierwsze wycieczki. Został stworzony z myślą o maluchach. Jest miękki i puszysty w dotyku, zaciskany gumką i dodatkowo zamykany paskiem na rzep. Przód plecaka zdobią duże oczy i charaktery-styczny wielki dziób. Plecak posiada regulowane szelki, pasek stabilizacyjny, który odciąża plecy; zapina się go na zatrzask. W środku jest metka, na której można umieścić dane małego właściciela. Plecak wykonany jest z poliestru, ma wymiar 20cm x 20cm, można prać go w pralce w temp. 30°C.

Produkty belgijskiej marki Lilliputiens wyróżnia dbałość o detale i wysoka jakość wykonania, są całkowicie bezpieczne i zachwycająco piękne😊 Idealne dla wymagających maluchów i ich rodziców.

autor: Kasia