Prezenty na Mikołajki 2020

Święta w tym roku na pewno będą inne niż dotychczas, ale nasze pragnienie, aby w ten magiczny czas sprawić naszemu dziecku radosną niespodziankę i wywołać uśmiech na jego twarzy pozostanie niezmienne. 

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent na Mikołajki, to mamy dla Was kilka propozycji.

1. Lalka Miniland

Lalka to klasyczna zabawka. To marzenie małej dziewczynki oraz chłopczyka, który lubi bawić się w dom. Lalki Miniland reprezentują dzieci z czterech różnych stron świata. Są wykonane ze sprężystego, elastycznego i trwałego winylu. Lalki mają ruchome główki, rączki oraz nóżki. Słodko pachną wanilią. Lalki są anatomiczne, wyglądają jak małe dzieci i dlatego świetnie sprawdzają się do pokazywania jak różni jesteśmy, jakimi elementami różnią się rasy człowieka oraz jakie są różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.

Zabawa lalką uczy empatii, opiekuńczości, szacunku dla innych ras oraz pomaga zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia.

2. Waytoplay – Droga do Układania

Droga to świetna zabawka dla małych i dużych fanów motoryzacji. To dużo wariantów do budowania drogi – znajdziecie w niej skrzyżowania, zakręty, parkingi, start i koniec. Zabawka uczy kreatywnego myślenia i pozwala budować ciekawe drogi dla pojazdów na różnym podłożu. Można się nią bawić również na zewnątrz, bez względu na warunki atmosferyczne. Droga jest wykonana z elastycznej, bezpiecznej gumy; łatwo się ją czyści.

Zabawa w układanie drogi rozwija zdolności manualne, uruchamia wyobraźnię przestrzenną oraz pozwala na samodzielne podejmowanie decyzji.

3. Puzzle Edukacyjne Gigantyczne Ciało Człowieka

To układanka edukacyjna, która nauczy dziecko podstaw anatomii – w tym nie tylko zewnętrznych części ciała – ale także organów i kości. Zestaw zawiera 3 postacie: 50-elementowego, dwustronnego chłopczyka i dziewczynkę, 75-elementową postać z grafiką organów wewnętrznych oraz 100-elementową, fluorescencyjną, świecącą w nocy postać ludzkiego szkieletu. Puzzle mają 1 metr wysokości. Zabawa puzzlami stymuluje rozwój mózgu dziecka, uczy logicznego myślenia, trenuje pamięć oraz koncentrację. Buduje wysoką samoocenę dziecka, ponieważ z niczego tworzy coś realnego.

zdjęcia: Sabina Adamczyk

autor: Kasia