Prezent na Dzień Dziecka

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem z okazji Dnia Dziecka, to mamy dla Was kilka propozycji niebanalnych, kreatywnych i pobudzających wyobraźnię zabawek.

Zabawki wczesnorozwojowe

1. Kocyk szmatka dou dou – przytulanka mouse – pale grey Liewood – pierwszy przytulaczek,  idealny dla maluszka. Jest wielozadaniowy – to przytulanka bezpieczeństwa, pomaga w zasypianiu. Silne przywiązanie dzieci do miękkich zabawek lub kocyków jest dość powszechnym zjawiskiem. Dzięki nim podróż od niemowlęctwa do wczesnego dzieciństwa może okazać się łagodniejsza. Myszka jest bardzo mięciutka, pluszakowata, posiada nawet specjalną metkę na imię właściciela – Malucha. 

2. Fuzzy Buzzy Bee B.Toys – brzęcząca pszczółka sensoryczna. Wzbogacona atrakcjami, które dostarczą maluszkowi bodźców wzrokowych, słuchowych i dotykowych, stymulując jego rozwój.

3.  Burak Beetbox Farma Skip Hop – interaktywny,  uśmiechnięty, pełzający burak zachęca do raczkowania. 

4. Grzechotka gryzak Anna Rattle Tuscany Rose Multi Mix Liewood – prześliczna grzechotka z naturalnego drewna. Idealna rozrywka w podróży, można ją łapać, oglądać, przekręcać, gryźć. Przyda się podczas trudnych dni związanych z ząbkowaniem. Jest bardzo miła i delikatna w dotyku.  

5. Grzechotka żółw babybouli Djeco – urocza grzechotka w kształcie małego żółwika z drewnianymi kulkami, które wydają dźwięk przy potrząsaniu. Dzięki kulkom żółwik może się toczyć.

6. Zabawka aktywnościowa Baby Tabli Djeco – dużo pracy dla Malucha! Wkręcanie, obracanie, przewlekanie nigdy się nie nudzi.

7. Peek-a-Boo Słoń Jellycat – Elly to przytulaka z szeleszczącymi uszami, kolorowymi wstążkami, grzechotką oraz z lusterkiem w kieszonce.

Dzieci starsze

1. Naklejki zestaw z naklejkami wielokrotnego użytku księżniczki Djeco – angażujący zestaw z naklejkami wielokrotnego użytku dla dziecka. Zestaw jest w kształcie książeczki, znajdziecie w nim zamek księżniczek, a w nim salę balową, ogród oraz 50 naklejek.

2. Drewniany zamek rycerzy Djeco – drewniany zamek Ze Black Arty dla walecznych rycerzy, dzielnych wojowników oraz odważnych piratów. W zamku znajdziecie ruchomy zwodzony most, wartownicze wieże, lochy dla więźniów.

3. Puzzle Latanie Volare Londji – pierwsze puzzle dla dzieci z bajkowymi samolotami. Puzzle uczą cierpliwości, rozwijają przestrzenne myślenie oraz wyobraźnię. Doskonalą małą motorykę.

4. Puzzle Odkryj Planety Londji – układzie słonecznym wirują planety. Różnią się kolorem, masą i rozmiarem. Kręcą się wytrwale. Jeżeli  chcecie poznać ich nazwy oraz jak daleko są położone od Ziemi i jakie są duże, to spróbujcie ułożyć Układ Słoneczny by Londji.

5.  Drewniana kasa sklepowa Liewood – zapraszamy wszystkie lalki i misie do zabawy w sklep. Kto z Was zostanie głównym kasjerem? Odgrywanie przez dziecko w zabawie codziennych sytuacji pozytywnie wpływa na jego rozwój, oswaja je z codziennym życiem oraz zasadami życia społecznego.

6. Silikonowe zabawki do piasku Liewood – Zestaw Dante to 100% gwarancja dobrej zabawy na plaży lub w piaskownicy. W zestawie: wiaderko z rączką, łopatka i 4 foremki plażowe w kształcie ulubionych pojazdów.

7. Podświetl i odkryj. Na farmie Api Papi – niezwykła książka dla ciekawskich Maluszków, dzięki której poznają życie na wsi. Użyjcie latarki, by zobaczyć jak wyglądają zwierzęta, jak  radzą sobie zimą na farmie, kto nowy przychodzi na świat wiosną, co latem uprawiają rolnicy na polu, w sadzie i ogrodzie, oraz jak wyglądają jesienne zbiory!