Dzień Dziecka 2022 – pomysł na dzień wypełniony wspaniałą zabawą

Już za chwilę jeden z naszych najbardziej ulubionych dni w roku czyli Dzień Dziecka. Życzymy Wam, abyście spędzili go razem z swoimi dziećmi, aby udało się Wam znaleźć chwilę na wspólną zabawę, aby przyniósł Wam momenty szczęścia, radości oraz, abyście pamiętali go w przyszłości jako element błogiego dzieciństwa Waszego dziecka.

Razem możecie świętować go w Wodnym Parku w Tychach, który przygotował na ten dzień moc niespodzianek takich jak: bezpłatne wejście do Wodnej Akademii – interaktywnej strefy edukacyjnej, gałkę lodów gratis od Wyspy Smaków, bezpłatne animacje w strefie rekreacji (od 16.00 do 19.00) oraz rabat 50% na ulgowe bilety w strefie surfingu (wzrost od 140 cm).

Nasze ulubione atrakcje w parku to: zjeżdżalnia pontonowa (84m długości), zjeżdżalnia multimedialna (118m długości) , basen ze sztuczną falą, która rozbija się o brzeg przybasenowej plaży, co pozwala poczuć się jak nad morzem (powierzchnia 400m2) oraz kanał przepływowy obok basenu , który z jednej strony przechodzi w spokojną lagunę, a z drugiej w rwącą rzekę z huśtawką wodną.

zdjęcia www.wodnypark.tychy.pl

Dla tych BARDZO odważnych polecamy kilkuetapową zjeżdżalnię Cebula o długości 24m oraz najbardziej ekstremalną rakietową zjeżdżalnię z pionowym startem i pętlą Agualoop o długości 110m na której można osiągnąć prędkość nawet do 60 km/h 🙂 🙂 🙂

Cena:

Najlepszym wyborem biletów jest wybór 3 godzinnego biletu rodzinnego.
Poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-15:00 bilet rodzinny 2+1 lub 1+2 102zł, każde kolejne dziecko +24zł
Poniedziałek – piątek w godzinach 15:00-22:00 bilet rodzinny 2+1 lub 1+2 110zł, każde kolejne dziecko +24zł
Dopłata do pobytu za każdą przekroczoną minutę 0.50zł.

Czas trwania: 3 godziny
Zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci na Dzień Dziecka do Wodnego Parku w Tychach 🙂

autor: Kasia