Najpyszniejsza kawa z zabawkowego ekspresu

Dzieci bawiąc się, uczą się świata. Małe dzieci obserwują dorosłych i próbują powtarzać zachowania mamy i taty oraz swojego otoczenia. Poprzez zabawę w twórczy sposób odtwarzają sytuacje, z którymi się codziennie spotykają. To rozwija ich wyobraźnię i kreatywność. Taka zabawa socjalizuje oraz pozwala na zdobywanie umiejętności współpracy i pozytywnie wpływa na kontakty z rówieśnikami.

Jeżeli macie w domu trzylatka, który uwielbia zabawę w dom i szukacie dla niego nowej, twórczej zabawki, to polecamy nowość Janod – Drewniany zestaw śniadaniowy z ekspresem do kawy. To będzie znakomity pomysł na prezent. Z doświadczenia wiemy, że ekspresem z chęcią będą się bawiły również starsze dzieci – widać to na zdjęciach – 3 letnia Pola wraz z koleżankami urządziła sobie party na campingu i wszystkie dziewczynki doskonale się bawiły.

W zestawie znajdują się: turkusowy ekspres z pokrętłem, które umożliwia wybór rodzaju szykowanej kawy (czarnej, latte lub cappuccino) i miejscem na kapsułki (3 w zestawie) pod pokrywką, 2 filiżanki na spodkach, 2 łyżeczki, opakowanie cukru w kostkach, 2 kromki chleba z ziarnami, croissant i słodka rolada z czekoladą.

Materiał, z którego wykonany jest ekspres, to wysokiej jakości drewno, pomalowane bezpiecznymi da dzieci farbami. Zabawka jest starannie wykonana, ma przyjemną, ciekawą i klasyczną kolorystykę. Ekspres może być również świetną dekoracją w pokoju dziecka.

do sieci-1

do sieci-16

do sieci-19

zdjęcia: Ola Ohirko

Więc jaką kawę wybieracie na śniadanie? Ja cappuccino plus słodkiego croissanta!

autor: Kasia