Jeżyk zaprasza do zabawy – Egmont Toys

Egmont Toys to belgijska marka znana z oryginalnych i często ręcznie wykonywanych zabawek. Firma powstała w 1994 r. Według jej filozofii produkowane zabawki mają pobudzać ciekawość dziecka, rozwijać jego kreatywność, działać na jego wyobraźnię, być bezpieczne i wysokiej jakości.

Pomysły na zabawki powstają w Belgii – praca nad daną zabawką zaczyna się od stworzenia zwykłego rysunku lub szkicu. Zabawki produkuje się w Europie, m.in. w Polsce, oraz w Azji. Egmont Toys dba o środowisko, np. przy wyborze materiału, z którego ma być wykonana zabawka zawsze wybierany jest ten, który ma najmniejszy wpływ na środowisko, przy przewozie firma unika transportu lotniczego, a większość pracowników biurowych do pracy dojeżdża rowerem.

Spośród wielu zabawek chcemy zaprezentować sympatycznego jeżyka – drewnianą grę balansującą. To pomysł na pierwszą grę dla trzylatka. Zadaniem dziecka jest ułożenie zebranych przez jeża owoców na grzbiecie. Gwarantujemy Wam, że nie jest to takie łatwe, ponieważ jeżyk delikatnie się kołysze, a jeżeli ciężar zostanie rozłożony niewłaściwie, wszystko spada i trzeba zacząć od początku.

W zestawie znajdziecie jeża, 12 owoców oraz kostkę do rzucania. Gra rozwija małą motorykę, logiczne myślenie, rozpoznawanie kształtów oraz ćwiczy precyzję i cierpliwość. W grę można grać zarówno samodzielnie, jak i zespołowo.

Jeżyk zaprasza do zabawy 🙂

autor: Kasia