Cremino Bakery. Pasja i miłość do słodkości.

Zapraszamy do kawiarni Cremino Bakery na przepyszne, wielgaśne cynamonki z dużą ilością słodkiego lukru oraz klasyczną zimową herbatę z aromatyczną pomarańczą, żurawiną oraz imbirem. To zestaw dla pasjonatów słodkości.  Ja czasem przed pracą wpadam do kawiarni, żeby kupić coś na wynos i najbardziej lubię wegetariańską kanapkę z chałką by Cremino, awokado, serem brie, roszpunką posypaną słonecznikiem. To jest moja klasyczna kanapka, która zawsze dobrze smakuje.

Cremino Bakery mieści się przy ulicy 1 Maja 10 w Bielsku-Białej, niedaleko Głównej Poczty oraz Teatru Polskiego. Kawiarnia jest urządzona w stylu vintage – bardzo się nam podoba 😊 Jest klimatycznie i przytulnie.

Przed pandemią co roku w grudniu byliśmy tam na fantastycznych warsztatach dla dzieci z robienia pierniczków, nie tylko takich do zjedzenia, ale również ozdobnych, do powieszenia na choince. (Te, które zrobiliśmy prawie 3 lata temu nadal pachną przyprawą korzenną, która tak przypomina Święta Bożego Narodzenia!). Warsztaty były pełne pasji i miłości, śmiechu i bałaganu – to był świetnie spędzony czas rodzica z dzieckiem.

Kawiarnia jest otwarta w tygodniu od 08:00 do 18:00, w sobotę od 09:00 do 18:00, w niedzielę od  10:00 do 18:00. Nasze ulubione miejsce to blat przy oknie – można spokojnie wypić kawę i obserwować świat zza szyby.

Jeżeli odwiedzacie Bielsko-Białą, to wpadnijcie do kawiarni. Nie pożałujecie 😊

autor: Kasia