Być jak Goldie vel Indiana Jones☺

Super, że żyjemy w czasach, kiedy dziewczynki mogą robić to, co chcą i należy im się to samo, co chłopcom ☺  Równy dostęp do komputerów, matematyki i kodowania, eksperymentowanie oraz tradycyjnie chłopięce zabawy, gdzie ryzyko zastępuje perfekcję.

do sieci-3

Dziewczynki mogą teraz składać tor wyścigowy, puszczać kolejkę, budować rakiety i samoloty. Nie muszą ubierać się na różowo (chyba, że lubią) ani bawić się standardowo lalkami Barbie. Technika w akcji zastępuje księżniczkomanię.

do sieci-4

Dajemy dzisiaj dziewczynkom swobodę wyboru i pozwalamy, aby kształtowały się na kobiety niezależne, mające własne zdanie i będące równorzędnymi parterami mężczyzn. Staramy się, aby miały wolny umysł i czuły się świadome swoich talentów.

do sieci-5

To one zadecydują o tym, czy zostaną w przyszłości nauczycielkami, przedszkolankami, pielęgniarkami czy też pilotami samolotów, kierowcami rajdowymi, inżynierami , architektami, alpinistkami…

do sieci-12

Jeżeli Wasza córeczka lubi kreatywne, innowacyjne zabawki, które pobudzają wyobraźnię, przenoszą do krainy fantazji i nieskrępowanej zabawy, a przy tym uczą podstawowych zasad inżynierii, to być może pomyślicie o fajnym prezencie mikołajkowym – lalce Goldie i kolejce tyrolskiej.

do sieci-14

Zadaniem Goldie jest zbudowanie kolejki, po której będzie mogła zjeżdżać jak Indiana Jones ☺ Goldie świetnie sobie z tym poradzi, ponieważ budowanie to jej pasja ☺ Goldie uwielbia ruch – nie usiedzi na miejscu ☺ jest stworzona do tego, żeby działać, konstruować, przykręcać, sprawdzać, poprawiać, testować.

do sieci-21

Zestaw GoldieBlox składa się z lalki Goldie, która ma ruchome ramiona, kolana, biodra i łokcie, pasa z narzędziami,  klucza do kół, 4 felg, 4 kolanek, 4 złączek typu T, 4 podkładek, 6 mini osi, 2 krótkich osi, 2 uszczelek, 2 przyssawek, 2 linek do chwytania oraz czterometrowej liny do zjeżdżania.

do sieci-25

Uff… sporo tego

GoldieBlox to zabawka, którą można bawić się dłużej niż 5 minut ☺ Przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat.

do sieci-27

zdjęcia: Ola Ohirko

wstazka

W tym tygodniu możecie skorzystać z promocyjnej ceny na wszystkie zabawki GoldieBlox☺ zapłacicie za nie 15% mniej ☺ pamiętajcie o wpisaniu kodu promocyjnego:  MIKOŁAJ

www.skipwish.pl

autor: Kasia