Poznawanie świata z innej perspektywy

Jeżeli jesteście aktywnymi rodzicami, lubicie wycieczki, spędzanie czasu na świeżym powietrzu i macie kilkumiesięczne dziecko, to w Waszym podstawowym ekwipunku powinno znaleźć się nosidełko ergonomiczne Tula.

2

Lepiej kupić je wcześniej niż później ☺ Wykorzystacie je po prostu dłużej i nie będziecie żałować, że nie kupiliście go przedtem. Z doświadczenia własnego i klientek, z którymi rozmawiam na co dzień mogę zapewnić, że żadna z nas nie żałowała tego zakupu. Każda też ma poczucie, że to naprawdę dobry nabytek.

3

Szczególnie na początku macierzyństwa kupujemy bardzo, ale to bardzo dużo rzeczy, które czasem okazują się niepraktyczne (i prawę mówiąc moglibyśmy się bez nich obyć) ☺ ale nosidełko niewątpliwie do takich nie należy.

4

Fajne jest w nim to, że pozwala Maluchowi poznawać świat i być przy tym poznawaniu bezpiecznym na maksa Bo jak tu nie czuć się pewnie, kiedy jest się blisko rodzica, przytula się do niego i słyszy się bicie jego serca???

5

Nawet najmniejsze Maluchy są ciekawskie i z pewnością poznawanie świata z perspektywy nosidełka, a nie gondoli czy wózka, jest dla nich bardziej interesujące i stymulujące.

6

zdjęcie: J.Podlasin-Jurzak

Nosidełko daje Wam jako rodzicom swobodę ruchu – macie wolne ręce ☺ Co ważne, dbacie też o siebie. Noszenie dziecka to obciążenie dla kręgosłupa, o który powinniście troszczyć się od samego początku, jak tylko pojawia się w Waszym życiu Maluch.

7

Pamiętajcie, że noszenie dziecka może trwać dłużej – ja mam 5- latka i Kubuś czasem chce, żebym wzięła go na ręce i zaniosła po schodach na 1-e piętro w przedszkolu, bo jest zmęczony ☺

autor: Kasia

8

wstazka

W tym tygodniu możecie skorzystać z promocyjnej ceny
na wszystkie produkty Tula

☺ zapłacicie za nie 15% mniej ☺