Tajemnica kempingu

Czy ktoś nie lubi kryminałów? Na pewno nie ja! A najbardziej lubię szwedzkie, bo do końca trzymają w napięciu i bardzo trudno odgadnąć kto jest winny. Naprawdę wciągają w czytanie.

2

Jeżeli Wasze dziecko lubi czytać, to polecamy serię „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Wydawnictwa Zakamarki. To jest świetna książka dla dzieci, które uczą się czytać.

3

„Duże litery + dużo ilustracji + akcja = łatwe czytanie” to ich znak. Jest dla dzieci w wieku 7-9 lat. Ma sporo fanów – PRAWDZIWYCH! Jak byliśmy na Targach Książki w Katowicach, to ICH poznaliśmy. Totalnie zakręceni na punkcie czytania, znali wszystkie części „Biura… ” i nie mogli doczekać się nowości!

4

zdjęcia: Ola Ohirko

Tajemnica kempingu to historia wyjazdu na kemping Lassego, Mai, Mirandy i ich małpki Sylwestra. Są wakacje, namiot, rowery, las, jezioro no i… oczywiście przygoda.

5

Giną pewne drobne rzeczy, ale ginie też kosz pełen raków wart fortunę. Mamy 4 podejrzanych. Pojawia się szklana kula i czarownica. Prowadzi się prawdziwe śledztwo. Każdy może być oskarżony, ale prawdziwy złodziej  jest tylko jeden.

autor: Kasia

6

7