Projekt wyprawka

Przygotowanie wyprawki dla Malucha, to jedno z najważniejszych zadań przyszłej Mamy ☺ Najważniejsze i najprzyjemniejsze. To również ważne zadanie dla Rodziny i Przyjaciół. Co kupić, żeby to, co kupiliśmy na pewno przydało się Mamie, ale też co kupić, żeby prezenty się nie zdublowały? My postanowiliśmy pomóc Mamie w tym temacie☺ Z myślą o naszych klientach i ułatwieniu im skompletowania wyprawki wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie, dostępne w formie narzędzia on line w naszym sklepie internetowym. Od dzisiaj możecie, korzystając z naszego doświadczenia i rekomendacji, przygotować swoją listę wymarzonych zakupów z okazji narodzin Malucha. Narzędzie jest proste i intuicyjne – zobaczcie jak to działa:

moncziczi pocztowka przod

moncziczi pocztowka tyl

Dodatkową korzyścią jest to, że osoby kupujące dla Mamy prezent nie płacą odrębnie za wysyłkę ☺ ponieważ wszystko to my wysyłamy jedną paczką. (Oczywiście, jeżeli ktoś chce doręczyć prezent osobiście, to wybrany i zakupiony produkt może dotrzeć bezpośrednio do niego).

I jeszcze jedna istotna uwaga dla Mamy: – Pamiętaj, że wszystkie zakupy robione przez Twoją Rodzinę i Przyjaciół doliczają się również do Twojego osobistego konta, dzięki czemu możesz cieszyć się większym stałym rabatem w naszym programie lojalnościowym, a dodatkowo zakupy każdego z Twoich Przyjaciół zapisze się również na ich indywidualnych kontach, z których robili zamówienia.

Od dzisiaj Twoje zakupy stają się łatwiejsze, przyjemniejsze i możesz zaprosić do nich swoją Rodzinę oraz Przyjaciół ☺

autor: Kasia

1