Bohaterowie stoków

Zawsze chcemy, aby nasze dzieci miały się lepiej niż my, żeby więcej się nauczyły i więcej zobaczyły. Na tym zależy wszystkim rodzicom.

My staramy się, aby Kubuś miał możliwość uprawiania wielu dziedzin sportu, aby w przyszłości mógł zdecydować, co najbardziej lubi i jaki sport chce kontynuować. Ja sama nie potrafię jeździć na nartach – rodzice nigdy nie mieli na to czasu, sami nie jeździli – a wiadomo, że pewnych sportów najlepiej się nauczyć w dzieciństwie. Dlatego w przypadku Kubusia priorytetem dla mnie jest narciarstwo. 

Od 3 sezonów Kuba chodzi na zajęcia Jump Camp. To szkółka narciarska prowadzona przez Agnieszkę i Bartka. Ich główną ideą jest nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach poprzez dobrą zabawę. Nie ma ciśnienia ze strony instruktorów, dzieci czują się swobodnie, nie stresują się zajęciami, ponieważ nie ma tam wymagań, żeby z dzieci robić zawodników. Instruktorzy są bardzo mili, zawsze dopisuje im dobry humor, np. wymyślają dzieciakom różne ksywki typu Kiełbasa i Kotlet. Oczywiście poza tym, że na zajęciach jest przyjazna atmosfera dzieci dużo się uczą i robią genialne postępy – widzimy to po Kubusiu. 

autor zdjęć: JUMP CAMP

Zajęcia odbywają się w okresie grudzień – marzec. W grupach jeżdżących jest do 6 dzieci.  Jeżeli chodzi o trening, to są to 4 godziny – sobota i niedziela od 8:00 do 10:00 oraz dodatkowo w tygodniu w godzinach późno popołudniowych. (Na te dodatkowe zajęcia są uruchamiane zapisy). W tym roku koszt zajęć to 535zł – opłata miesięczna (zajęcia 2 razy w tygodniu czyli 16 godzin zajęć miesięcznie). Do tego należy doliczyć jeszcze karnety, które kupuje się na miejscu samodzielnie plus karnet trenera, który jest doliczany po zakończeniu danego miesiąca (dzieli się jego koszt na uczestników zajęć). Treningi odbywają się z reguły w trzech miejscach: Siglany-Wisła, Stok-Stacja Narciarska Wisła oraz Polana Zieleńska Wisła. Dodatkowo dla chętnych klub organizuje wyjazdy weekendowe z noclegiem oraz narciarskie rodzinne ferie do Austrii ze szkoleniem dla rodziców i dzieci. Jeżeli myślicie o zapisaniu dziecka na zajęcia do klubu narciarskiego to serdecznie polecamy Jump Camp.

autor: Kasia